Aktualności

Sprawdź co nowego w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate. W tym dziale prezentujemy fotorelacje ze szkoleń, nowości z naszej oferty, informujemy o aktualnych promocjach, a także o interesujących wydarzeniach związanych z branżą GIS i geodezyjną, a także bezzałogowymi statkami powietrznym (dronami).

Jeśli chcesz być na bieżąco, subskrybuj bezpłatny newsletter NaviGate, w którym wysyłamy najważniejsze informacje z branży drogą e-mailową.

Listę szkoleń, cenniki i harmonogram znajdziesz w katalogu szkoleń.

Firma NaviGate otrzymała status złotego partnera „Gold Partner” DJI Enterprise

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy status złotego partnera „Gold Partner” DJI Enterprise, który jest najwyższym wyróżnieniem dla dystrybutorów tej marki.

Sprawdź nowe terminy szkoleń

Zachęcamy do zapoznania z nowymi terminami szkoleń z kategorii „szczególnej”, „otwartej” i specjalistyczne, które zostały zaplanowane na czerwiec oraz lipiec.

Zobacz webinarium z nowego systemu LiDAR – DJI Zenmuse L1

Zachęcamy do obejrzenia ostatniego webinarium na temat DJI Zenmuse L1 - systemu LiDAR, który jest już dostępny w naszej ofercie.

Nowość! Szkolenie online z Zastosowania systemu LiDAR z bezzałogowych statków powietrznych

Absolwent szkolenia pozna zastosowanie oraz możliwości pozyskiwania danych 3D ze skanerów laserowych z bezzałogowych statków powietrznych.

Nowy system LiDAR – DJI Zenmuse L1. Webinarium (27 maja o godz. 10:00)

Zapraszamy na webinarium z DJI Zenmuse L1, które odbędzie się już w czwartek (27 maja) o godz. 10:00. Webinarium jest bezpłatne dla zarejestrowanych uczestników.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty (online) z Pix4Dfields. Już 18 marca

Warsztaty z Pix4Dfields w trybie zdalnym odbędą się 18 marca (w czwartek) o godz. 09:30 na platformie ZOOM. Wydarzenie jest bezpłatne dla zarejestrowanych uczestników.

Zaktualizowana oferta Ośrodka Szkoleniowego NaviGate

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą Ośrodka Szkoleniowego NaviGate. Nasza oferta została podzielona na szkolenia z kategorii „Szczególnej”, „Otwartej”, szkolenia specjalistyczne, a także egzamin „A2”.

WEBINARIUM. Weź udział w premierze DJI Zenmuse P1 & L1 oraz YellowScan Mapper

Premierowe webinarium już we wtorek, 2-ego lutego o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy!

Otwieramy Oddział NaviGate Warszawa

Firma NaviGate bliżej klientów z Warszawy! Otwieramy nowy oddział NaviGate k. Warszawy (Blizne Łaszczyńskiego, ul. Gościnna 7), w którym będą prowadzone szkolenia specjalistyczne z oferty Ośrodka Szkoleniowego NaviGate.

NaviGate został Gepardem Biznesu 2019

Firma NaviGate otrzymała tytuł Geparda Biznesu 2019 i znalazła się w gronie 2000 najszybciej rozwijających się firm w Małopolsce.

Korzystne zmiany w prawie geodezyjnym dla operatorów dronów

W prawie geodezyjnym nastąpiły korzystne zmiany dla operatorów dronów. Kierownik Prac Geodezyjnych może dowolnie wybrać odpowiednią technologię pomiarową.

Uzyskaj uprawnienia do wykonywania lotów płatowcami BVLOS

Wprowadziliśmy nowe szkolenie do oferty: UAVO(A) BVLOS, które ma na celu przygotowanie do egzaminu na uzyskanie świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego z uprawnieniami do wykonywania lotów płatowcami poza zasięgiem wzroku (BVLOS).

Wznawiamy szkolenia stacjonarne w Krakowie

Po dłuższej przerwie wznawiamy szkolenia stacjonarne w Krakowie. Weź udział w szkoleniach z VLOS, BVLOS lub fotogrametrii niskiego pułapu, które odbędą się już w czerwcu.

Szkolenie ONLINE z fotogrametrii niskiego pułapu – Pix4Dmapper

Popularne szkolenie rekomendowane specjalistom takich branż jak geodezja, budownictwo, energetyka, leśnictwo, rolnictwo, archeologia oraz ochrona środowiska jest dostępne w formie e-learningowej w trybie zdalnym. Podnieś swoje kompetencje w najszybszy sposób. Weź udział w szkoleniu online z fotogrametrii niskiego pułapu - Pix4Dmapper.

Szkolenia ONLINE (w trybie zdalnym) w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate

Weź udział w szkoleniach bez wychodzenia z domu. Zyskaj odpowiednie kompetencje w krótkim czasie. Zapoznaj się z naszą nową ofertą szkoleń online.

Jak geodeta może zwiększyć efektywność pracy dzięki dronom z technologią RTK?

W najnowszym artykule na GeoBlogu sprawdzamy w jaki sposób bezzałogowe statki powietrzne oraz oprogramowanie fotogrametryczne usprawniają pracę geodety.

Zostaliśmy pierwszym Certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MicaSense na świecie

Miło nam poinformować, że wszystkie szkolenia produktowe MicaSense zostały zatwierdzone i są też rekomendowane przez producenta kamer multispektralnych i termowizyjnych dedykowanych bezzałogowym statkom powietrznym.

Promocja na Black Week w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate

Skorzystaj z promocji na Black Friday & Black Monday! Weź udział w szkoleniu z Fotogrametrii niskiego pułapu – Pix4Dmapper w Krakowie.

Szkolenie BVLOS dla Tatrzańskiego Parku Narodowego

Pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego wzięli udział w szkoleniu do uzyskania świadectwa kwalifikacji personelu lotniczego UAVO BVLOS 5 kg.

Drony w geodezji

W ostatnim czasie geodeci coraz częściej decydują się na rozszerzenie swoich usług o bezzałogowe statki powietrzne. Zazwyczaj pierwszym krokiem do wprowadzenia technologii UAV w firmie jest udział w szkoleniach VLOS i BVLOS.

Fotogrametria dla leśnictwa. Szkolenie dla RDLP w Krośnie

Przeczytaj relację z ostatniego szkolenia – Fotogrametria niskiego pułapu z użyciem oprogramowania Agisoft Metashape, które zorganizowaliśmy dla RDLP w Krośnie.

Fotogrametria. Szkolenie z Pix4Dmapper dla Uniwersytetu Łódzkiego

Szkolenie z fotogrametrii niskiego pułapu jest przeznaczone dla specjalistów, którzy chcą wykorzystać drony do pozyskiwania wysokiej jakości ortofotomap oraz modelowania 3D w geodezji, budownictwie, energetyce, leśnictwie, rolnictwie, archeologii i ochronie środowiska.

Szkolenia GIS. Techniki pomiarów GNSS

Podczas ostatniego szkolenia GIS koncentrowaliśmy się na metodyce pomiarów GNSS. Uczestnicy uczyli się umieszczania w terenie fotopunktów oraz wykonywania pomiarów poligonów. Te umiejętności będą im potrzebne do wycinki roślinności na obszarach nowych inwestycji.

Szkolenia UAVO, VLOS, BVLOS, GIS, fotogrametria, teledetekcja, LiDAR, termowizja

Serdecznie witamy w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate, w którym prowadzimy kursy z następujących obszarów: UAVO (licencja na drona), VLOS, BVLOS, GIS, fotogrametria, zobrazowania multispektralne, teledetekcja, LiDAR i termowizja.