Aktualności

Sprawdź co nowego w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate. W tym dziale prezentujemy fotorelacje ze szkoleń, nowości z naszej oferty, informujemy o aktualnych promocjach, a także o interesujących wydarzeniach związanych z branżą GIS i geodezyjną, a także bezzałogowymi statkami powietrznym (dronami).

Jeśli chcesz być na bieżąco, subskrybuj bezpłatny newsletter NaviGate, w którym wysyłamy najważniejsze informacje z branży drogą e-mailową.

Listę szkoleń, cenniki i harmonogram znajdziesz w katalogu szkoleń.

Drony w geodezji

W ostatnim czasie geodeci coraz częściej decydują się na rozszerzenie swoich usług o bezzałogowe statki powietrzne. Zazwyczaj pierwszym krokiem do wprowadzenia technologii UAV w firmie jest udział w szkoleniach VLOS i BVLOS.

Fotogrametria dla leśnictwa. Szkolenie dla RDLP w Krośnie

Przeczytaj relację z ostatniego szkolenia – Fotogrametria niskiego pułapu z użyciem oprogramowania Agisoft Metashape, które zorganizowaliśmy dla RDLP w Krośnie.

Fotogrametria. Szkolenie z Pix4Dmapper dla Uniwersytetu Łódzkiego

Szkolenie z fotogrametrii niskiego pułapu jest przeznaczone dla specjalistów, którzy chcą wykorzystać drony do pozyskiwania wysokiej jakości ortofotomap oraz modelowania 3D w geodezji, budownictwie, energetyce, leśnictwie, rolnictwie, archeologii i ochronie środowiska.

Szkolenia GIS. Techniki pomiarów GNSS

Podczas ostatniego szkolenia GIS koncentrowaliśmy się na metodyce pomiarów GNSS. Uczestnicy uczyli się umieszczania w terenie fotopunktów oraz wykonywania pomiarów poligonów. Te umiejętności będą im potrzebne do wycinki roślinności na obszarach nowych inwestycji.

Szkolenia UAVO, VLOS, BVLOS, GIS, fotogrametria, teledetekcja, LiDAR, termowizja

Serdecznie witamy w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate, w którym prowadzimy kursy z następujących obszarów: UAVO (licencja na drona), VLOS, BVLOS, GIS, fotogrametria, zobrazowania multispektralne, teledetekcja, LiDAR i termowizja.