Aktualności

Sprawdź co nowego w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate. W tym dziale prezentujemy fotorelacje ze szkoleń, nowości z naszej oferty, informujemy o aktualnych promocjach, a także o interesujących wydarzeniach związanych z branżą GIS i geodezyjną, a także bezzałogowymi statkami powietrznym (dronami).

Jeśli chcesz być na bieżąco, subskrybuj bezpłatny newsletter NaviGate, w którym wysyłamy najważniejsze informacje z branży drogą e-mailową.

Listę szkoleń, cenniki i harmonogram znajdziesz w katalogu szkoleń.

Zobacz webinarium z nowego systemu LiDAR – DJI Zenmuse L1

Zachęcamy do obejrzenia ostatniego webinarium na temat DJI Zenmuse L1 - systemu LiDAR, który jest już dostępny w naszej ofercie.

Nowość! Szkolenie online z Zastosowania systemu LiDAR z bezzałogowych statków powietrznych

Absolwent szkolenia pozna zastosowanie oraz możliwości pozyskiwania danych 3D ze skanerów laserowych z bezzałogowych statków powietrznych.

Nowy system LiDAR – DJI Zenmuse L1. Webinarium (27 maja o godz. 10:00)

Zapraszamy na webinarium z DJI Zenmuse L1, które odbędzie się już w czwartek (27 maja) o godz. 10:00. Webinarium jest bezpłatne dla zarejestrowanych uczestników.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty (online) z Pix4Dfields. Już 18 marca

Warsztaty z Pix4Dfields w trybie zdalnym odbędą się 18 marca (w czwartek) o godz. 09:30 na platformie ZOOM. Wydarzenie jest bezpłatne dla zarejestrowanych uczestników.

Zaktualizowana oferta Ośrodka Szkoleniowego NaviGate

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą Ośrodka Szkoleniowego NaviGate. Nasza oferta została podzielona na szkolenia z kategorii „Szczególnej”, „Otwartej”, szkolenia specjalistyczne, a także egzamin „A2”.

WEBINARIUM. Weź udział w premierze DJI Zenmuse P1 & L1 oraz YellowScan Mapper

Premierowe webinarium już we wtorek, 2-ego lutego o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy!

Otwieramy Oddział NaviGate Warszawa

Firma NaviGate bliżej klientów z Warszawy! Otwieramy nowy oddział NaviGate k. Warszawy (Blizne Łaszczyńskiego, ul. Gościnna 7), w którym będą prowadzone szkolenia specjalistyczne z oferty Ośrodka Szkoleniowego NaviGate.

NaviGate został Gepardem Biznesu 2019

Firma NaviGate otrzymała tytuł Geparda Biznesu 2019 i znalazła się w gronie 2000 najszybciej rozwijających się firm w Małopolsce.

Korzystne zmiany w prawie geodezyjnym dla operatorów dronów

W prawie geodezyjnym nastąpiły korzystne zmiany dla operatorów dronów. Kierownik Prac Geodezyjnych może dowolnie wybrać odpowiednią technologię pomiarową.

Uzyskaj uprawnienia do wykonywania lotów płatowcami BVLOS

Wprowadziliśmy nowe szkolenie do oferty: UAVO(A) BVLOS, które ma na celu przygotowanie do egzaminu na uzyskanie świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego z uprawnieniami do wykonywania lotów płatowcami poza zasięgiem wzroku (BVLOS).

Wznawiamy szkolenia stacjonarne w Krakowie

Po dłuższej przerwie wznawiamy szkolenia stacjonarne w Krakowie. Weź udział w szkoleniach z VLOS, BVLOS lub fotogrametrii niskiego pułapu, które odbędą się już w czerwcu.

Szkolenie ONLINE z fotogrametrii niskiego pułapu – Pix4Dmapper

Popularne szkolenie rekomendowane specjalistom takich branż jak geodezja, budownictwo, energetyka, leśnictwo, rolnictwo, archeologia oraz ochrona środowiska jest dostępne w formie e-learningowej w trybie zdalnym. Podnieś swoje kompetencje w najszybszy sposób. Weź udział w szkoleniu online z fotogrametrii niskiego pułapu - Pix4Dmapper.

Szkolenia ONLINE (w trybie zdalnym) w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate

Weź udział w szkoleniach bez wychodzenia z domu. Zyskaj odpowiednie kompetencje w krótkim czasie. Zapoznaj się z naszą nową ofertą szkoleń online.

Jak geodeta może zwiększyć efektywność pracy dzięki dronom z technologią RTK?

W najnowszym artykule na GeoBlogu sprawdzamy w jaki sposób bezzałogowe statki powietrzne oraz oprogramowanie fotogrametryczne usprawniają pracę geodety.

Zostaliśmy pierwszym Certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MicaSense na świecie

Miło nam poinformować, że wszystkie szkolenia produktowe MicaSense zostały zatwierdzone i są też rekomendowane przez producenta kamer multispektralnych i termowizyjnych dedykowanych bezzałogowym statkom powietrznym.

Promocja na Black Week w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate

Skorzystaj z promocji na Black Friday & Black Monday! Weź udział w szkoleniu z Fotogrametrii niskiego pułapu – Pix4Dmapper w Krakowie.

Szkolenie BVLOS dla Tatrzańskiego Parku Narodowego

Pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego wzięli udział w szkoleniu do uzyskania świadectwa kwalifikacji personelu lotniczego UAVO BVLOS 5 kg.

Drony w geodezji

W ostatnim czasie geodeci coraz częściej decydują się na rozszerzenie swoich usług o bezzałogowe statki powietrzne. Zazwyczaj pierwszym krokiem do wprowadzenia technologii UAV w firmie jest udział w szkoleniach VLOS i BVLOS.

Fotogrametria dla leśnictwa. Szkolenie dla RDLP w Krośnie

Przeczytaj relację z ostatniego szkolenia – Fotogrametria niskiego pułapu z użyciem oprogramowania Agisoft Metashape, które zorganizowaliśmy dla RDLP w Krośnie.

Fotogrametria. Szkolenie z Pix4Dmapper dla Uniwersytetu Łódzkiego

Szkolenie z fotogrametrii niskiego pułapu jest przeznaczone dla specjalistów, którzy chcą wykorzystać drony do pozyskiwania wysokiej jakości ortofotomap oraz modelowania 3D w geodezji, budownictwie, energetyce, leśnictwie, rolnictwie, archeologii i ochronie środowiska.

Szkolenia GIS. Techniki pomiarów GNSS

Podczas ostatniego szkolenia GIS koncentrowaliśmy się na metodyce pomiarów GNSS. Uczestnicy uczyli się umieszczania w terenie fotopunktów oraz wykonywania pomiarów poligonów. Te umiejętności będą im potrzebne do wycinki roślinności na obszarach nowych inwestycji.

Szkolenia UAVO, VLOS, BVLOS, GIS, fotogrametria, teledetekcja, LiDAR, termowizja

Serdecznie witamy w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate, w którym prowadzimy kursy z następujących obszarów: UAVO (licencja na drona), VLOS, BVLOS, GIS, fotogrametria, zobrazowania multispektralne, teledetekcja, LiDAR i termowizja.