Domeną Ośrodka Szkoleniowego NaviGate jest dostarczanie najwyżej jakości szkoleń z wykorzystania dronów. Od lat prowadzimy szkolenia specjalistyczne z fotogrametrii z drona, teledetekcji, LiDAR i termowizji, a także dostosowujemy tematykę szkolenia do wybranych branż. Szkolimy także do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowego statku powietrznego w kategorii "Szczególnej" zgodnie z wytycznymi Prezesa ULC w zakresie scenariuszy narodowych oraz europejskich. Szkolenia dotyczą scenariuszy STS-01 i STS-02 oraz NSTS-01, NSTS-02, NSTS-03, NSTS-05, NSTS-06, NSTS-07 w zasięgu wzroku (VLOS) oraz poza zasięgiem wzroku (BVLOS). Kursy organizujemy regularnie na terenie całej Polski m.in. w Krakowie i Warszawie. Jesteśmy otwarci na organizację kursów w wybranej przez Klienta lokalizacja w razie potrzeby.

Oprócz szkoleń standardowych, w naszej ofercie znajdują się także szkolenia dedykowane. Program kursu, czas i miejsce realizacji takich kursów dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb klienta.

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz podczas szkolenia

Szkolenie teoretyczne i praktyczne
W pełni wyposażone stanowisko pracy w komfortowej sali szkoleniowej
Profesjonalne drony i oprogramowanie
Wsparcie doświadczonej kadry instruktorskiej
Komputer na czas szkolenia teoretycznego
Autorskie podręczniki oraz materiały szkoleniowe (długopis, notatnik)
Catering w trakcie trwania szkolenia (przekąski, napoje, herbata, kawa)
Pełne wsparcie logistyczne przed i w trakcie szkolenia

NaviGate Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem DJI Enterprise oraz posiada status Złotego Partnera marki. Odznacza się również statusem Gold Partner producenta oprogramowania 3DSurvey. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate znajduje się w gronie najlepszych ośrodków w Polsce i na świecie w rankingu producenta oprogramowania Pix4D, którego NaviGate jest generalnym dystrybutorem. W portfolio Ośrodka znajdują się również szkolenia z oprogramowania TerraSolid, którego NaviGate jest autoryzowanym dystrybutorem. Dodatkowo, firma NaviGate jest autoryzowanym dystrybutorem sprzętu CHCNav i Spectra Geospatial oraz wyłącznym dystrybutorem kamer MicaSense w Polsce. Dzięki temu nasi kursanci szkolą się na najlepszych urządzeniach i produktach przetestowanych i rekomendowanych przez specjalistów z całego świata.

Kursanci Ośrodka Szkoleniowego NaviGate wykorzystują zdobytą wiedzę między innymi w takich branżach jak: GIS, geodezja, budownictwo, leśnictwo, rolnictwo, ochrona środowiska i odnawialne źródła energii, energetyka, górnictwo, a także w działaniach służb ochrony bezpieczeństwa i służb mundurowych.

Ośrodek Szkoleniowy NaviGate - co wyróżnia naszą ofertę?

  • Praktyczne i teoretyczne przygotowanie kursanta do uzyskania licencji pilota drona zgodnej ze scenariuszem STS-01, STS-02 lub NSTS-01, NSTS-02, NSTS-03, NSTS-05, NSTS-06, NSTS-07 w zasięgu wzroku (VLOS) oraz poza zasięgiem wzroku (BVLOS).
  • Bogata oferta szkoleń specjalistycznych z zakresu fotogrametrii, zobrazowań multispektralnych i skaningu LiDAR, termowizji z drona, a także z zastosowania dronów w praktyce.
  • Możliwość dostosowania tematyki szkolenia do branży, oczekiwań oraz potrzeb klienta.
  • Kompetencje w zakresie obsługi dronów potwierdzone statusem Złotego Partnera marki DJI Enterprise.
  • Kadra instruktorska, która należy do grona czołowych zespołów w kraju - jako jeden z niewielu Ośrodków na polskim rynku, odznaczamy się niezrównaną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
  • Profesjonalne drony, sensory i oprogramowanie do dyspozycji kursantów podczas zajęć praktycznych.
  • Szkolenia w wersji on-line lub stacjonarne w komfortowej, klimatyzowanej sali konferencyjnej z dostępem do pysznej kawy i przekąsek.

Dlaczego NaviGate


Certyfikowany
ośrodek szkoleniowy

NaviGate Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Trimble, DJI Enterprise, Agisoft, FlyTech, generalnym dystrybutorem Pix4D, wyłącznym dystrybutorem MicaSense, Spectra Geospatial i ATMOS. Wszystkie nasze szkolenia UAVO w kategorii "Szczególnej" są prowadzone na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu rekomendowanym przez producentów platform latających oraz specjalistów związanych z technologią RPAS.

Ośrodek szkolenia
wpisany do ULC

Szkolimy do uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Pilota Bezzałogowego Statku Powietrznego w kategorii "Szczególnej" NSTS-01, NSTS-02, NSTS-05 i NSTS-06 oraz przyszłych instruktorów. Ośrodek Szkolenia NaviGate jest wpisany do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) pod nr 264RPS-07/2018. Posiada status "Wyznaczonego Operatora Systemów Bezzałogowych Statków Powietrznych".

Doświadczeni instruktorzy

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie usług z obszaru fotogrametrii, teledetekcji, GIS i geodezji. Prowadzone przez nich zajęcia są praktyczne i rozwiązują realne problemy kursantów. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate umożliwia uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Pilota BSP, poznanie zastosowań dronów w wielu branżach (np. w geodezji, w rolnictwie, leśnictwie, archeologii oraz telekomunikacji), a także rozszerzenie wiedzy i kwalifikacji podczas szkoleń z zakresu GIS i geodezji.