O nas

Od lat prowadzimy profesjonalne szkolenia GIS, z geodezji, fotogrametrii, teledetekcji, szkolimy i egzaminujemy do podkategorii A2 oraz do Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowego statku powietrznego w kategorii „Szczególnej”. Szkolenia prowadzone są zgodnie z wytycznymi Prezesa ULC w zakresie scenariuszy narodowych NSTS-01, NSTS-2, NSTS-03, NSTS-05, NSTS-06 oraz NSTS-07 w zasięgu wzroku (VLOS) oraz poza zasięgiem wzroku (BVLOS). Szkolimy również kadrę do prowadzenia i nadzorowania szkoleń zgodnie z nowymi przepisami EASA. Szkolenia regularnie organizujemy na terenie całej Polski m.in. w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy i we Wrocławiu. Oprócz szkoleń standardowych w naszej ofercie znajdują się też szkolenia dedykowane. Program, czas i miejsce realizacji takich kursów dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb klienta.

Nasi kursanci z powodzeniem wykorzystują zdobytą wiedzę i kompetencje m.in. w takich branżach jak: GIS, geodezja, budownictwo, leśnictwo, rolnictwo, ochrona środowiska, archeologia, energetyka i górnictwo. Nasz ośrodek szkoleniowy tworzy kadra z wieloletnim doświadczeniem.

NaviGate Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem sprzętu Spectra Geospatial, MicaSense i ATMOS w Polsce, generalnym dystrybutorem Pix4D, złotym partnerem „Gold Partner” DJI Enterprise, autoryzowanym dystrybutorem FlyTech, Trimble i Agisoft. Bezpośrednia współpraca z wymienionymi firmami sprawia, że firma NaviGate jest jednym z liderów wprowadzania innowacyjnych rozwiązań pomiarowych na rynek Polski. Dzięki temu nasi kursanci szkolą się na najlepszych urządzeniach przetestowanych i rekomendowanych przez specjalistów z całego świata.

Nasze szkolenia są prowadzone w nowoczesnych salach z klimatyzacją, a każdy uczestnik na czas szkolenia otrzymuje do dyspozycji komputer ze specjalistycznym oprogramowaniem, dostęp do wysokiej klasy urządzeń (drony, odbiorniki GPS/GNSS, tachimetry), skrypt do ćwiczeń, materiały szkoleniowe. W trakcie szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymują poczęstunek: przekąski, napoje, herbatę, kawę. Dla chętnych osób w ramach kosztów socjalnych organizujemy nocleg, a także całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację).

Sprawdź katalog szkoleń

Egzamin A2

Brak nadchodzących terminów

Jak uzyskać uprawnienia w podkategorii A2 (OPEN)

1. Zarejestruj się na stronie drony.ulc.gov.pl i uzyskaj certyfikat kompetencji.
w podkategorii A1 oraz A3.
2. Weź udział w szkoleniu praktycznym w trybie samokształcenia lub w podmiocie szkolącym w warunkach operacyjnych przewidzianych do podkategorii A3.
3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy o nazwie „Egzamin A2” i prześlij do nas.
4. Złóż oświadczenie o spełnieniu wymagań (dokument dostępny poniżej).
5. Złóż oświadczenie RODO (dokument dostępny poniżej).
6. Wybierz termin, w którym chcesz przystąpić do egzaminu.
7. Opłać fakturę za egzamin (przelew na konto). Koszt egzaminu wynosi 100 PLN netto.
8. Weź udział w egzaminie (wersja on-line) (dokument dostępny poniżej).
9. Oczekuj na potwierdzenie zaliczenia egzaminu.
10. Po uzyskaniu potwierdzenia o zaliczeniu egzaminu Wyznaczony operator przesyła do ULC dokument o nazwie „Potwierdzenie zaliczenia egzaminu”.
11. Oczekuj na potwierdzenie uzyskania kompetencji na swoim profilu pilota w systemie drony.ulc.gov.pl.

100 zł

60 min.