O nas

Od lat prowadzimy profesjonalne szkolenia GIS, z geodezji, fotogrametrii, teledetekcji. Szkolimy także do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowego statku powietrznego w kategorii „Szczególnej”.

Szkolenia prowadzone są zgodnie z wytycznymi Prezesa ULC w zakresie scenariuszy narodowych NSTS-01, NSTS-2, NSTS-05, NSTS-07 w zasięgu wzroku (VLOS) oraz poza zasięgiem wzroku (BVLOS). Kursy regularnie organizujemy na terenie całej Polski m.in. w Krakowie, Warszawie jak i wybranych lokalizacji w razie potrzeby.

Oprócz szkoleń standardowych, w naszej ofercie znajdują się także szkolenia dedykowane. Program, czas i miejsce realizacji takich kursów dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb klienta.

Nasi kursanci z powodzeniem wykorzystują zdobytą wiedzę i kompetencje m.in. w takich branżach jak: GIS, geodezja, budownictwo, leśnictwo, rolnictwo, ochrona środowiska, archeologia, energetyka i górnictwo. Nasz ośrodek szkoleniowy tworzy kadra z wieloletnim doświadczeniem.

NaviGate Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem sprzętu Spectra Geospatial, MicaSense i ATMOS w Polsce, generalnym dystrybutorem Pix4D, złotym partnerem „Gold Partner” DJI Enterprise, autoryzowanym dystrybutorem FlyTech, Trimble. Bezpośrednia współpraca z wymienionymi firmami sprawia, że firma NaviGate jest jednym z liderów wprowadzania innowacyjnych rozwiązań pomiarowych na rynek Polski. Dzięki temu nasi kursanci szkolą się na najlepszych urządzeniach przetestowanych i rekomendowanych przez specjalistów z całego świata.

Nasze szkolenia są prowadzone w nowoczesnych salach z klimatyzacją. Każdy uczestnik na czas szkolenia otrzymuje do dyspozycji komputer ze specjalistycznym oprogramowaniem, dostęp do wysokiej klasy urządzeń (dronów, odbiorników GPS/GNSS, tachimetrów), skrypt do ćwiczeń oraz materiały szkoleniowe. W trakcie szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymują poczęstunek: przekąski, napoje, herbatę, kawę.

Dla chętnych osób w ramach kosztów socjalnych organizujemy nocleg, a także całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację).


Dlaczego NaviGate


Certyfikowany
ośrodek szkoleniowy

NaviGate Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Trimble, DJI Enterprise, Agisoft, FlyTech, generalnym dystrybutorem Pix4D, wyłącznym dystrybutorem MicaSense, Spectra Geospatial i ATMOS. Wszystkie nasze szkolenia UAVO w kategorii "Szczególnej" są prowadzone na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu rekomendowanym przez producentów platform latających oraz specjalistów związanych z technologią RPAS.

Ośrodek szkolenia
wpisany do ULC

Szkolimy do uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Pilota Bezzałogowego Statku Powietrznego w kategorii "Szczególnej" NSTS-01, NSTS-02, NSTS-05 i NSTS-06 oraz przyszłych instruktorów. Ośrodek Szkolenia NaviGate jest wpisany do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) pod nr 264RPS-07/2018. Posiada status "Wyznaczonego Operatora Systemów Bezzałogowych Statków Powietrznych".

Doświadczeni instruktorzy

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie usług z obszaru fotogrametrii, teledetekcji, GIS i geodezji. Prowadzone przez nich zajęcia są praktyczne i rozwiązują realne problemy kursantów. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate umożliwia uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Pilota BSP, poznanie zastosowań dronów w wielu branżach (np. w geodezji, w rolnictwie, leśnictwie, archeologii oraz telekomunikacji), a także rozszerzenie wiedzy i kwalifikacji podczas szkoleń z zakresu GIS i geodezji.

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz podczas szkolenia

Wyposażone stanowisko pracy

Zapewniamy profesjonalne bezzałogowe statki powietrzne na zajęcia praktyczne

Podręcznik - w formacie książki A4

Wykwalifikowana kadra instruktorska

Certyfikat ukończenia szkolenia

Pyszna kawa