O nas

Od lat prowadzimy profesjonalne szkolenia GIS, z geodezji, fotogrametrii, teledetekcji, a także z UAVO (uprawnienia na operatora drona) – szkolenia VLOS; BVLOS; INS (instruktorskie). Szkolenia regularnie organizujemy na terenie całej Polski m.in. w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy i we Wrocławiu. Oprócz szkoleń standardowych w naszej ofercie znajdują się też szkolenia dedykowane. Program, czas i miejsce realizacji takich kursów dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb klienta.

Nasi kursanci z powodzeniem wykorzystują zdobytą wiedzę i kompetencje m.in. w takich branżach jak: GIS, geodezja, budownictwo, leśnictwo, rolnictwo, ochrona środowiska, archeologia, energetyka i górnictwo. Nasz ośrodek szkoleniowy tworzy kadra z wieloletnim doświadczeniem.

NaviGate Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem sprzętu Spectra Geospatial, MicaSense i ATMOS w Polsce, generalnym dystrybutorem Pix4D oraz autoryzowanym dystrybutorem DJI Enterprise, FlyTech, Trimble i Agisoft. Bezpośrednia współpraca z wymienionymi firmami sprawia, że firma NaviGate jest jednym z liderów wprowadzania innowacyjnych rozwiązań pomiarowych na rynek Polski. Dzięki temu nasi kursanci szkolą się na najlepszych urządzeniach przetestowanych i rekomendowanych przez specjalistów z całego świata.

Nasze szkolenia są prowadzone w nowoczesnych salach z klimatyzacją, a każdy uczestnik na czas szkolenia otrzymuje do dyspozycji komputer ze specjalistycznym oprogramowaniem, dostęp do wysokiej klasy urządzeń (drony, odbiorniki GPS/GNSS, tachimetry), skrypt do ćwiczeń, materiały szkoleniowe. W trakcie szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymują poczęstunek: przekąski, napoje, herbatę, kawę. Dla chętnych osób w ramach kosztów socjalnych organizujemy nocleg, a także całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację).