O nas

Od lat prowadzimy profesjonalne szkolenia GIS, z geodezji, fotogrametrii, teledetekcji, szkolimy do Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowego statku powietrznego w kategorii „Szczególnej”. Szkolenia prowadzone są zgodnie z wytycznymi Prezesa ULC w zakresie scenariuszy narodowych NSTS-01, NSTS-2, NSTS-05, NSTS-07 w zasięgu wzroku (VLOS) oraz poza zasięgiem wzroku (BVLOS). Szkolenia regularnie organizujemy na terenie całej Polski m.in. w Krakowie, Warszawie jak i wybranych lokalizacji w razie potrzeby. Oprócz szkoleń standardowych w naszej ofercie znajdują się też szkolenia dedykowane. Program, czas i miejsce realizacji takich kursów dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb klienta.

Nasi kursanci z powodzeniem wykorzystują zdobytą wiedzę i kompetencje m.in. w takich branżach jak: GIS, geodezja, budownictwo, leśnictwo, rolnictwo, ochrona środowiska, archeologia, energetyka i górnictwo. Nasz ośrodek szkoleniowy tworzy kadra z wieloletnim doświadczeniem.

NaviGate Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem sprzętu Spectra Geospatial, MicaSense i ATMOS w Polsce, generalnym dystrybutorem Pix4D, złotym partnerem „Gold Partner” DJI Enterprise, autoryzowanym dystrybutorem FlyTech, Trimble. Bezpośrednia współpraca z wymienionymi firmami sprawia, że firma NaviGate jest jednym z liderów wprowadzania innowacyjnych rozwiązań pomiarowych na rynek Polski. Dzięki temu nasi kursanci szkolą się na najlepszych urządzeniach przetestowanych i rekomendowanych przez specjalistów z całego świata.

Nasze szkolenia są prowadzone w nowoczesnych salach z klimatyzacją, a każdy uczestnik na czas szkolenia otrzymuje do dyspozycji komputer ze specjalistycznym oprogramowaniem, dostęp do wysokiej klasy urządzeń (drony, odbiorniki GPS/GNSS, tachimetry), skrypt do ćwiczeń, materiały szkoleniowe. W trakcie szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymują poczęstunek: przekąski, napoje, herbatę, kawę. Dla chętnych osób w ramach kosztów socjalnych organizujemy nocleg, a także całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację).