NaviGate w gronie najlepiej ocenianych ośrodków szkoleniowych Pix4D na świecie!

29.02.2024

Mamy świetną wiadomość do podzielenia się z naszymi odbiorcami! NaviGate właśnie uzyskało status Certyfikowanego Ośrodka Szkoleniowego Pix4D! To nie wszystko… Ostatnie szkolenia prowadzone przez naszych certyfikowanych trenerów zostały ocenione bardzo wysoko przez uczestników, a to zaowocowało naszym zakwalifikowaniem się do grona najlepiej ocenianych ośrodków szkoleniowych Pix4D na całym świecie! Od teraz możecie odbyć szkolenie z Pix4DFields, Pix4Dmapper, Pix4Dmatic i Pix4Dsurvey pod okiem profesjonalistów, których kompetencje potwierdza sam producent oprogramowania.

Pix4Dmapper to oprogramowanie fotogrametryczne dla specjalistów. Jego główną funkcją jest opracowywanie zdjęć pochodzących z nalotów fotogrametrycznych wykonanych bezzałogowymi statkami powietrznymi, jak również zdjęć naziemnych. Pix4Dmapper zapewnia użytkownikowi możliwość tworzenia wysokiej jakości chmury punktów, a także modeli 3D, numerycznych modeli terenu oraz ortofotomap do specjalistycznych branżowych analiz.

 

Pix4DFields służy do zastosowań fotogrametrycznych w rolnictwie i leśnictwie precyzyjnym. Doskonale sprawdza się do analizy map reflektancji oraz map indeksów wegetacyjnych na podstawie zdjęć z drona. Co więcej, posiada wbudowany kalkulator umożliwiający obliczanie wskaźników w oparciu o własne oryginalne formuły dzięki 9 gotowym algorytmom.

Pix4Dmatic to aplikacja umożliwiająca opracowywanie zdjęć pochodzących z nalotów fotogrametrycznych wykonanych bezzałogowymi statkami powietrznymi, a także naziemnych. Ta aplikacja do fotogrametrii umożliwia przetwarzanie tysięcy zdjęć z geodezyjną dokładnością, w konsekwencji skracając o nawet 50% czas tworzenia chmury punktów.

Pix4Dsurvey to oprogramowanie stworzone do pracy na chmurze punktów. Dzięki innowacyjnym funkcjonalnościom pozwala na import chmur punktów pozyskanych przy pomocy metod fotogrametrycznych w procesie matchingu, jak również technologii LiDAR.

Jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy Pix4D, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości szkoleń dotyczących oprogramowania Pix4D. To oznacza, że nasi instruktorzy posiadają najnowszą wiedzę i doświadczenie w pracy z tym oprogramowaniem. Nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują szkolenie, które zostało zaaprobowane przez samą firmę Pix4D, zapewniającą pełną jakość i skuteczność. Dzięki naszemu nowemu statusowi, klienci mogą również otrzymać ekskluzywne korzyści podczas zakupu oprogramowania Pix4D oraz uczestnictwa w naszych szkoleniach.

Sprawdź aktualną ofertę szkoleń Ośrodka Szkoleniowego NaviGate.

Bądź na bieżąco, ponieważ już wkrótce ogłosimy szczegóły dotyczące specjalnych ofert i rabatów!

+48 511-522-639
szkolenia@navigate.pl