Szkolenia

Jeśli interesuje Cię kurs pilota drona i zastanawiasz się, które szkolenie wybrać, poniżej przedstawiamy naszą ofertę wraz z cenami kursów.

Organizujemy szkolenia z zastosowań dronów, fotogrametrii, zobrazowań multispektralnych z bezzałogowych statków powietrznych (dronów) oraz GIS/GNSS. Sprawdź cenę szkolenia oraz dokładny program kursu pilota drona i zapisz się już dziś!

Większość szkoleń UAVO regularnie odbywa się w Krakowie oraz Warszawie. Dla liczniejszych grup zainteresowanych kursem pilota drona istnieje możliwość organizacji szkoleń dedykowanych w innej, wybranej przez uczestników miejscowości. Ponadto dla grup chcących skorzystać z oferty szkoleń UAVO w formie dedykowanej, dostosujemy odpowiednio program kursu. Dodatkowo, łączymy kilka szkoleń UAVO w jeden kurs i nie ograniczamy liczby osób biorących w nim udział. W takich przypadkach cena za szkolenie pilota drona jest ustalana indywidualnie.

W razie zainteresowania lub pytań związanych z ceną kursu UAVO, czy programem szkolenia, prosimy o kontakt za pośrednictwem maila: szkolenia@navigate.pl. Prosimy o informację, jaki kurs pilota drona stanowi przedmiot zainteresowania wraz z opisem swoich oczekiwań.