Zdobądź uprawnienia na drona, poznaj zastosowanie dronów w swojej branży, weź udział w szkoleniach GIS i geodezyjnych.
Prowadzimy szkolenia w trybie stacjonarnym i zdalnym.
Poznaj tematykę naszych szkoleń:

Licencja pilota drona Fotogrametria Teledetekcja LiDAR Termowizja
Szkolenia dla służb GIS Szkolenia ONLINE

Potrzebujesz wsparcia w wyborze
szkolenia, które spełni Twoje potrzeby?

Skorzystaj
z pomocy
NaviExperta

tel.: +48 511-522-639 szkolenia@navigate.pl
Potrzebujesz wsparcia w wyborze
szkolenia, które spełni
Twoje potrzeby?

Skorzystaj
z pomocy
NaviExperta


tel.: +48 511-522-639 szkolenia@navigate.pl

O nas

Organizujemy szkolenia UAVO, które pozwalają uzyskać uprawnienia na drona, szkolenia z zakresu GIS i geodezji, z fotogrametrii, przetwarzania i analiz zobrazowań multispektralnych, teledetekcji, LiDAR i termowizji. Wszystkie kursy są prowadzone przez profesjonalną kadrę – praktyków z bogatym doświadczeniem zdobytym przy realizacji projektów branżowych. W naszych szkoleniach biorą udział specjaliści takich dziedzin jak m.in. GIS, geodezja, budownictwo, energetyka, leśnictwo, rolnictwo i ochrona środowiska. Program naszych szkoleń jest autorski i został zatwierdzony przez czołowych producentów sprzętu i oprogramowania na świecie, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce.


Szkolenia NaviGate - loga partnerów Szkolenia NaviGate - loga partnerów Szkolenia NaviGate - loga partnerów


Bestsellery


Dlaczego NaviGate


Certyfikowany
ośrodek szkoleniowy

NaviGate posiada status Certyfikowanego Ośrodka Szkoleniowego Pix4D oraz Oficjalnego Dystrybutora produktów DJI w Polsce, co potwierdza również tytuł Złotego Partnera DJI Enterprise. Co więcej, Ośrodek Szkoleniowy NaviGate znajduje się wśród najlepszych podmiotów szkoleniowych w Polsce i na świecie według rankingu producenta oprogramowania Pix4D. Ten tytuł osiągnęliśmy dzięki najwyższym ocenom wystawionym przez uczestników naszych szkoleń.

Ośrodek szkolenia
wpisany do ULC

Ośrodek Szkoleniowy NaviGate jest wpisany do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) pod nr 264RPS-07/2018. Posiada status "Wyznaczonego Operatora Systemów Bezzałogowych Statków Powietrznych". Szkolimy do uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Pilota Bezzałogowego Statku Powietrznego w kategorii "Szczególnej" NSTS-01, NSTS-02, NSTS-03, NSTS-05, NSTS-06, NSTS-07 oraz STS-01 i STS-02.

Doświadczeni
instruktorzy

Instruktorzy NaviGate posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie wykorzystania dronów w firmach prywatnych i instytucjach publicznych. Prowadzone przez nas zajęcia są praktyczne i rozwiązują realne problemy kursantów. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate umożliwia uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Pilota BSP, poznanie zastosowań dronów w wielu branżach (np. w geodezji, GIS, leśnictwie, bezpieczeństwie publicznym, budownictwie, energetyce czy ochronie środowiska).

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz podczas szkolenia

Szkolenie teoretyczne i praktyczne
W pełni wyposażone stanowisko pracy w komfortowej sali szkoleniowej
Zaawansowany pakiet programów
Wsparcie doświadczonej kadry instruktorskiej
Komputer na czas szkolenia teoretycznego
Autorskie podręczniki oraz materiały szkoleniowe (długopis, notatnik)
Catering w trakcie trwania szkolenia (przekąski, napoje, herbata, kawa)
Wsparcie logistyczne w organizacji oraz uczestnictwie w szkoleniu

Zaufali nam m.in:

Opinie o szkoleniach NaviGate

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Wykonawca przeprowadził również szkolenie dla strażników - operatorów, na które złożyły się części, tj. część teoretyczna szkolenia UAVO VLOS oraz część praktyczna szkolenia z obsługi i pilotażu bezzałogowego statku powietrznego. Obsługa sprzętu nie sprawia żadnych trudności w czasie eksploatacji."

Straż Miejska Miasta Krakowa

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Szczególnie cenne było bardzo duże doświadczenie Wykładowcy, jego elastyczność w prowadzeniu wykładów i ćwiczeń, wysoki poziom kompetencji oraz wsparcie na każdym etapie. Na szczególne uwagę zasługuje fakt stworzenia przyjaznej atmosfery w trakcie zajęć, która sprzyjała wymianie doświadczeń oraz zdobywaniu nowych umiejętności. Możliwość zadawania pytań bezpośrednio w trakcie zajęć oraz po nich, dyskusje dotyczące tematów szkolenia, wysoki poziomowi aktywności uczestników, duża wiedza i kompetencje oraz bardzo fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na efektywność zajęć.”

Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie

Marek Marecki

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Szkolenie NSTS-02 dla 4 osób w części teoretycznej i praktycznej oraz szkolenie z zastosowania dronów w inspekcjach termowizyjnych dla 5 osób zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny, spersonalizowany i otwarty na przyszłe potrzeby uczestników. Przebieg kursu umożliwił nie tylko zdobycie uprawnień, lecz także cennego doświadczenia praktycznego, potrzebnego w dalszej pracy.”

Dyrektor Systemu Ciepłowniczego

Andrzej Tarasiuk

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Zajęcia przeprowadzono profesjonalnie, zgodnie z programem szkolenia oraz ustaleniami Zamawiającego. Zajęcia odbywały się w ramach projektu "Mój zawód - moja przyszłość - Centrum Kompetencji Zawodowych w Powiecie Gorlickim" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej."

Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, a kadra instruktorska wykazała się dużą wiedzą i wysoką efektywnością szkolenia. Szkolenie zostało zorganizowane sprawnie i na najwyższym poziomie.”

Dyrektor Wielkopolskiego Parku Narodowego

Mgr inż. Zbigniew Sołtysiński

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Szkolenie znakomicie uzupełniło posiadaną przeze mnie wiedzę. Bogate doświadczenie praktyczne prowadzącego sprawiło, że zajęcia prowadzone były w sposób uporządkowany i metodyczny, a przekazana wiedza często wykraczała poza program kursu. Ww. szkolenie polecam zarówno osobom, które zaczynają swoją przygodę z fotogrametrią, jak i tym, którzy chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę."

GeoStarUAV Jarosław Pietryga

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

(...) Firma NaviGate Sp. z o.o. przeprowadziła szkolenie BVLOS dla operatorów dronów (...) Cel i zakres szkolenia został w całości zrealizowany. Przekazane materiały szkoleniowe przygotowane były czytelnie i przejrzyście. Sposób prowadzenia szkolenia wskazywał na dużą wiedzę merytoryczną i doświadczenie prowadzącego. Ważnym elementem szkolenia były zajęcia praktyczne prowadzone z każdym kursantem indywidualnie i, co ważne, w terenie, na którym będzie w przyszłości przeprowadzał loty.

Tatrzański Park Narodowy

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Ciekawa forma warsztatów, dużo przykładów praktycznych wykorzystania BSP do profesjonalnych zadań oraz opracowywania danych w aplikacji. Twórcze podejście do tematyki.”

GAPPFLY

Piotr Myślicki

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Firma NaviGate Sp. z.o.o. przy realizacji warsztatów dała się poznać jako profesjonalny wykonawca przydzielonych zadań. Nasza współpraca przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę NaviGate Sp. z.o.o. jako specjalistę w swojej branży, bogatą w doświadczenie szkoleniowe, a jednocześnie nowoczesną i sprawnie zarządzaną."

Uniwersytet Łódzki

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Należy również podkreślić dobrą organizację szkolenia od strony formalnej. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę NaviGate sp. z o.o. jako firmę szkoleniową gwarantującą rzetelne i profesjonalne usługi.”

Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu

Mgr inż. Adam Błochowiak

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Szkolenie odznaczało się wysokim poziomem merytorycznym i profesjonalizmem Wykładowcy. Zajęcia prowadzone były w sposób zrozumiały i ciekawy, a ogromne zaangażowanie prowadzącego przejawiały się w dbałości o jakość, a przede wszystkim skuteczny przekaz.”

Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczynie

Bartosz Filipski

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Poczynając od doboru sprzętu, poprzez wybór odpowiedniego oprogramowania , a na szkoleniu VLOS kończąc, firma NaviGate Sp. z o.o. wywiązała się wzorowo. Każdy etap współpracy charakteryzował się dużym zaangażowaniem pracowników oraz profesjonalnością.”

3dgeo sp. z o.o.

Mariusz Olszuk

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z warunkami zawartej umowy. Na szczególne podkreślenie zasługuje wysoki poziom profesjonalizmu Instruktora podczas prowadzenia szkolenia oraz sprawna i bezproblemowa organizacja.”

Gmina Miasta Radomia

Inspektor Mariusz Gruszka

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Kurs został przeprowadzony w sposób profesjonalny oraz klarowny dla uczestników szkolenia. Kadra instruktorska wykazała się odpowiednią wiedzą oraz umiejętnością jej łatwego przekazywania”.

Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu

Bartosz Pewniak

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Instruktorzy wykazali się dobrą znajomością tematu, a przygotowane dla słuchaczy materiały stanowią cenne wskazówki do dalszego doskonalenia.”

Usługi Geodezyjne

Bartłomiej Bogusz

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Usługa szkoleniowa została realizowana w formie szkolenia zamkniętego, wraz z obsługą logistyczną: zapewnienie miejsca szkolenia, sali szkoleniowej z wyposażeniem, noclegu oraz wyżywienia dla uczestników szkolenia. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę NaviGate sp. z.o.o. jako firmę szkoleniową gwarantującą rzetelne i profesjonalne usługi.”

TRANSFED sp. z o.o.

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Firma NaviGate Sp. z o.o. sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Szkolenie zostało przeprowadzone zgodnie z oczekiwaniami i uzyskało pozytywne opinie uczestników. Firma NaviGate Sp. z o.o. wykazała się profesjonalizmem urozmaicając szkolenie praktycznym wykorzystaniem dronów oraz dostosowując treść i formę szkolenia do potrzeb odbiorców. Nasza współpraca przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę NaviGate Sp. z o.o. jako specjalistę w swojej branży."

Kierownik projektu

Barbara Gil

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

„Prowadzący zajęcia od strony teoretycznej wykazywał się ogromną wiedzą, z zaangażowaniem prowadził zajęcia w sposób interesujący dla kursantów oraz zachęcił ich do pogłębiania wiedzy.”

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Oddział Zakład Gazowniczy w Zabrzu

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Wyrażam podziękowanie Firmie NaviGate Sp. z o.o. ul. Wadowicka 8a 30-415 za wzorowe i bardzo merytoryczne przeprowadzenie szkoleń w ramach kursów "Specjalista do spraw informacji przestrzennej GIS" i "Zastosowanie systemów informacji przestrzennej i nowoczesnych technologii pomiarowych w rolnictwie". (...) Przyszłościowo chcielibyśmy nadal korzystać z usług szkoleniowych Firmy NaviGate sp. z o.o."

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Szkolenie zostało pozytywnie ocenione przez uczestników, głównie za: bardzo wysoki poziom merytoryczny, użyteczność ze zdobytej wiedzy, indywidualne podejście do uczestników oraz możliwość pracy na jednoosobowych stanowiskach w oparciu o wcześniej pozyskane przez uczestników dane. Autorskie zajęcia, dostosowane tematycznie do potrzeb szkolonej grupy, świadczą o wysokim profesjonalizmie instruktorów oraz o ich osobistym zaangażowaniu."

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Ciekawe szkolenie z dużą ilością praktycznych ćwiczeń. Polecam dla osób mających już wstępną wiedzę w tej tematyce."

GeoStarUAV Paweł Starnawski

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Udział w szkoleniu pozwolił na pogłębienie znajomości metodyki pomiarów odbiornikami GNSS. Wszystkie zagadnienia omówiono zrozumiale i interesująco. Materiały szkoleniowe były przygotowane w sposób właściwy."

Nadleśnictwo Kwidzyn

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Szkolenie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, fachowo opracowane materiały dydaktyczne przedstawione przez profesjonalistę."

Przemysław Kubić

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Bezpośrednia obsługa różnych odbiorników profesjonalnych firm dała pracownikowi możliwość praktycznej nauki pomiarów w szybki i przystępny sposób. Fachowa pomoc specjalisty prowadzącego szkolenie bardzo sprawnie została wykorzystana podczas ćwiczeń kameralnych i terenowych gdy pojawiały się trudności w obsłudze sprzętu i oprogramowania. (…) Uznajemy firmę NaviGate Sp. z o.o. za godną polecenia w zakresie szkoleń z wykorzystania odbiorników GPS/GNSS i oprogramowania pomiarowego."

Nadleśnictwo Opole

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"(...) Wszystkie usługi zostały wykonane z należytą starannością i zgodnie z dobrymi praktykami. Współpraca przebiegała prawidłowo, z zachowaniem ustalonych terminów oraz postanowień wynikających z zawartej umowy. Szkolenie z obsługi drona zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny, instruktor każdy aspekt omówił i przedstawił zrozumiale. NaviGate to firma godna zaufania, dlatego też polecamy ją jako rzetelnego partnera biznesowego."

Urząd Miasta Bolesławiec

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"Szkolenie od początku do końca w pełni profesjonalne."

Karol Dymowłok

NaviGate Ośrodek Szkoleniowy - referencje

"(…) czas spędzony na szkoleniu był dobrze wykorzystany. Pracownicy podnieśli swoje umiejętności obsługi odbiorników GPS/GNSS oraz organizacji pracy i wykonywania zadań w programach pomiarowych typu GIS."

Nadleśnictwo Wronki