Ośrodek Szkoleniowy


Dlaczego NaviGate


Certyfikowany
ośrodek szkoleniowy

NaviGate Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Trimble, DJI Enterprise, Agisoft, FlyTech, generalnym dystrybutorem Pix4D, wyłącznym dystrybutorem MicaSense, Spectra Geospatial i ATMOS. Wszystkie nasze szkolenia UAVO w kategorii "Szczególnej" są prowadzone na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu rekomendowanym przez producentów platform latających oraz specjalistów związanych z technologią RPAS.

Ośrodek szkolenia
wpisany do ULC

Szkolimy do uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Pilota Bezzałogowego Statku Powietrznego w kategorii "Szczególnej" NSTS-01, NSTS-02, NSTS-05 i NSTS-06 oraz przyszłych instruktorów. Ośrodek Szkolenia NaviGate jest wpisany do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) pod nr 264RPS-07/2018. Posiada status "Wyznaczonego Operatora Systemów Bezzałogowych Statków Powietrznych".

Doświadczeni instruktorzy

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie usług z obszaru fotogrametrii, teledetekcji, GIS i geodezji. Prowadzone przez nich zajęcia są praktyczne i rozwiązują realne problemy kursantów. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate umożliwia uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Pilota BSP, poznanie zastosowań dronów w wielu branżach (np. w geodezji, w rolnictwie, leśnictwie, archeologii oraz telekomunikacji), a także rozszerzenie wiedzy i kwalifikacji podczas szkoleń z zakresu GIS i geodezji.

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz podczas szkolenia

Wyposażone stanowisko pracy

Zapewniamy profesjonalne bezzałogowe statki powietrzne na zajęcia praktyczne

Podręcznik - w formacie książki A4

Wykwalifikowana kadra instruktorska

Certyfikat ukończenia szkolenia

Pyszna kawa