Kompleksowy cykl szkoleń dla Tauron Ciepło Sp. z o. o.

02.03.2023

Nowy Rok rozpoczęliśmy kolejną owocną współpracą z Tauron Ciepło Sp. z o.o.  Dla naszych kursantów przygotowaliśmy pełen pakiet szkoleń dostosowany specjalnie do ich potrzeb. Rozpoczęliśmy od podstaw, a następnie krok po kroku przeprowadziliśmy ich przez szkolenia specjalistyczne dedykowane branży energetycznej.

Dzięki Instruktorom z Ośrodka Szkoleniowego NaviGate pracownicy Tauron Ciepło Sp. z o. o. uzyskali certyfikowane licencje pilotów drona kategorii szczególnej NSTS-06. Licencja uprawnia do wykonywania operacji lotniczych dronem do 25 kg poza zasięgiem wzroku (BVLOS) z użyciem bezzałogowego statku powietrznego typu wielowirnikowiec (MR) w odległości nie większej niż 2 km od pilota.

Kolejnym etapem było zdobycie wiedzy z zakresu użycia oprogramowania Pix4Dmapper. Kursanci Ośrodka Szkoleniowego NaviGate nabyli wiedzę teoretyczną i praktyczną, która idealnie wpisuje się w zakres ich działań. Dzięki kompleksowemu szkoleniu wzbogacili swoje umiejętności z zakresu tworzenia wysokiej jakości chmur punktów, modeli 3D, numerycznych modeli terenu oraz ortofotomap do specjalistycznych branżowych analiz.

Ostatnim szkoleniem w pakiecie przygotowanym specjalnie dla Tauron Ciepło Sp. z o. o. było szkolenie z wykorzystania dronów w termowizji. W ramach tego kursu Instruktor NaviGate zaprezentował szeroki zakres możliwości kamer termowizyjnych. Urządzenia są dostępne w sklepie NaviGate tj. DJI Zenmuse H20T, DJI Zenmuse XT2, oraz sensory IR zainstalowane na platformach DJI Matrice 30T i DJI Mavic 3 Thermal.

Serdecznie dziękujemy Tauron Ciepło sp. z.o.o. za kolejną produktywną współpracę.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat szkoleń dedykowanych Twojej branży? Skontaktuj się z Koordynatorem Ośrodka Szkoleniowego NaviGate.

Email: karolina.kubala@navigate.pl

Tel.: +48 511-522-639