Koszty socjalne

Do proponowanych usług podchodzimy kompleksowo, dlatego jako jeden z nielicznych ośrodków szkoleniowych, organizujemy dla naszych kursantów noclegi oraz wyżywienie w atrakcyjnej cenie. Regularnie nasze kursy odbywają się w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy i we Wrocławiu.

Każdy uczestnik za dodatkową opłatą (tzw. kosztami socjalnymi) w ramach szkolenia może zarezerwować nocleg (jest możliwość rezerwacji dzień przed przyjazdem) oraz pełne wyżywienie w rekomendowanych miejscach, które są blisko położone Ośrodka Szkoleniowego NaviGate. Wszystkie miejsca, w których rezerwujemy nocleg, zostały też pozytywnie ocenione przez naszych kursantów.

Koszty socjalne są opcjonalne. Aby wziąć udział w kursie, uczestnik nie ma obowiązku ich opłacania. W zależności od indywidualnych preferencji, proponujemy kilka wariantów noclegów z wyżywieniem w hotelu lub w pensjonacie. Kursanci mogą też zdecydować się tylko na zamówienie obiadu bez rezerwacji noclegu, w tej sytuacji należy wybrać opcję 3 w Krakowie lub opcję 2 w pozostałych miastach.

Aby wybrać preferowaną opcję, wystarczy przejść do katalogu szkoleń, wybrać interesujące szkolenie i już w formularzu zamówień zaznaczyć, które koszty socjalne chce ponieść uczestnik.

Baza noclegowa

Niżej zostały przedstawione miejsca, w których zapewniamy zakwaterowanie w ramach opłaconych kosztów socjalnych.

Opcja 1 – Kraków

Best Western Hotel Galicya (hotel 3-gwiazdkowy)

ul. Rzemieślnicza 4

30-403 Kraków

Nocleg

Nocleg rezerwujemy w Hotelu Best Western Galicya, który znajduje się zaraz po drugiej stronie Ośrodka Szkoleniowego NaviGate (ok. 5 min. pieszo). Hotel dla gości zapewnia bezpłatne Wi-Fi, stanowisko komputerowe z internetem, parking (płatny, ale w celu uniknięcia dodatkowych kosztów można zostawić auto na parkingu pod siedzibą Ośrodka Szkoleniowego NaviGate), a także prasę codzienną w holu. Best Western Galicya może pochwalić się m.in. Certyfikatem Doskonałości TripAdvisor.

Wyżywienie

W opcji 1. śniadanie jest zaplanowane w Hotelu Best Western Galicya, obiad w lokalu znajdującym się obok Ośrodka Szkoleniowego NaviGate – Moja Resto Bar, a kolacja w wybranej restauracji w centrum Krakowa.

Ceny

Cena za osobę w pokoju 1-osobowym: 230 zł (netto)

Cena za osobę w pokoju 2-osobowym: 165 zł (netto)

Opcja 2 – Kraków

Pensjonat „STAŃCZYK” (hotel 2-gwiazdkowy)

ul. Kalwaryjska 16 / ul. Rejtana 9 (pasaż)

30-504 Kraków

Nocleg

W tym przypadku nocleg zostanie zarezerwowany w Pensjonacie Stańczyk. Dla gości pensjonat udostępnia bezpłatny parking strzeżony całodobowo. Pensjonat Stańczyk jest zlokalizowany w sąsiedztwie zabytkowego Kazimierza, nieopodal Wzgórza Wawelskiego i Zamku Królewskiego. Dojazd do Ośrodka Szkoleniowego NaviGate zajmuje ok. 5 min. samochodem, 10 min. tramwajem, ok. 25 min. pieszo.

Wyżywienie

W opcji 2. śniadanie jest zaplanowane w Pensjonacie Stańczyk, obiad w lokalu znajdującym się obok Ośrodka Szkoleniowego NaviGate – Moja Resto Bar, a kolacja w wybranej restauracji w centrum Krakowa.

Ceny

Cena za osobę w pokoju 1-osobowym: 180 zł (netto)

Cena za osobę w pokoju 2-osobowym: 110 zł (netto)

Opcja 3 – Kraków

brak noclegu

Nocleg

bez noclegu

Wyżywienie

Zakres wyżywienia obejmuje obiad, który zostanie zapewniony w lokalu Moja Resto Bar znajdującym
się obok Ośrodka Szkoleniowego NaviGate.

Ceny

Cena wyżywienia (doba): 30 zł (netto)

Opcja 1 – Warszawa

Hotel na Uboczu (hotel 3-gwiazdkowy)

Jara 4a

02-988 Warszawa

Nocleg

Nocleg zapewnimy w Hotelu Na Uboczu, w tym samym miejscu, w którym odbędzie się szkolenie. Hotel jest zlokalizowany w pobliżu Wału Wiślanego. Jego cechą charakterystyczną jest wielki, zielony ogród.

Wyżywienie

Jedzenie tj. śniadanie, obiad i kolacja zostaną podane w restauracji w Hotelu Na Uboczu.

Ceny

Cena za osobę w pokoju 1-osobowym: 230 zł (netto)

Cena za osobę w pokoju 2-osobowym: 165 zł (netto)

Opcja 2 – Warszawa

brak noclegu

Nocleg

brak noclegu

Wyżywienie

Zakres wyżywienia obejmuje obiad, który zostanie podany w restauracji w Hotelu na Uboczu (hotel 3-gwiazdkowy), w tym samym miejscu, gdzie odbędzie się szkolenie.

Ceny

Cena wyżywienia (doba): 35 zł (netto)

Opcja 1 – Wrocław

Active Hotel (hotel 3-gwiazdkowy)

ul. Czajcza 19

51-422 Wrocław

Nocleg

Nocleg zostanie zarezerwowany w trzygwiazdkowym hotelu. Pokoje z łazienkami wyposażone są w klimatyzację, LCD TV 40 cali, bezprzewodowy internet, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji gości jest zielony tereny z ogrodem, a także duży, bezpłatny parking.

Wyżywienie

Wyżywienie, czyli śniadanie, obiad i kolacja zostaną zorganizowane w restauracji w Active Hotel, która serwuje tradycyjne polskie dania.

Ceny

Cena za osobę w pokoju 1-osobowym: 240 zł (netto)

Cena za osobę w pokoju 2-osobowym: 160 zł (netto)

Opcja 2 – Wrocław

brak noclegu

Nocleg

bez noclegu

Wyżywienie

Koszty socjalne obejmują obiad, który zostanie podany w restauracji w 3-gwiazdkowym hotelu Active Hotel. Jest to ten sam obiekt, w którym odbędzie się szkolenie. Restauracja podaje polskie, tradycyjne dania.

Ceny

Cena wyżywienia (doba): 30 zł (netto)

Opcja 1 – Gdańsk

Stara Wędzarnia (hotel 3-gwiazdkowy)

Nadwiślańska 79

80-680 Gdańsk

Nocleg

Nocleg zostanie zapewniony w Starej Wędzarni, w tym samym miejscu, gdzie odbędzie się szkolenie. W hotelu znajdują się komfortowe pokoje z łazienką urządzone w stylu skandynawskim. Obok obiektu jest plaża, lasy i dwa rezerwaty przyrody.

Wyżywienie

Restauracja znajduje się w Starej Wędzarni. Uczestnicy szkolenia mają zapewnione wyżywienie w pełnym zakresie: śniadanie, obiad i kolacja.

Ceny

Cena za osobę w pokoju 1-osobowym: 250 zł (netto)

Cena za osobę w pokoju 2-osobowym: 200 zł (netto)

Opcja 2 – Gdańsk

brak noclegu

Nocleg

brak noclegu

Wyżywienie

Koszty socjalne obejmują wyłącznie obiad, który uczestnik otrzyma w restauracji hotelu 3-gwiazdkowego - Stara Wędzarnia. W tym samym miejscu odbędzie się też szkolenie.

Ceny

Cena wyżywienia (doba): 37 zł (netto)

Opcja 1 – Bydgoszcz

Hotel i Restauracja PAŁAC (hotel 3-gwiazdkowy)

ul. Konna 10

85-687 Bydgoszcz

Nocleg

Nocleg zostanie zapewniony w Hotelu i Restauracji Pałac, gdzie odbędzie się również szkolenie. Obiekt znajduje się w Leśnym Parku Kultury i Rozrywki Myślęcinek. W sąsiedztwie hotelu jest stadnina koni, stok narciarski, wakepark oraz tereny spacerowe i rekreacyjne. Pokoje hotelowe posiadają łazienki, telewizor, telefon i bezprzewodowe łącze WiFi.

Wyżywienie

Śniadanie, obiad i kolacja zostaną zapewnione w Hotelu i Restauracji Pałac.

Ceny

Cena za osobę w pokoju 1-osobowym: 220 zł (netto)

Cena za osobę w pokoju 2-osobowym: 165 zł (netto)

Opcja 2 – Bydgoszcz

brak noclegu

Nocleg

bez noclegu

Wyżywienie

Wyżywienie obejmuje tylko obiad, który zostanie podany w Hotelu Restauracji Pałac. W tym samym obiekcie odbędzie się też szkolenie.

 

Ceny

Cena wyżywienia (doba): 35 zł (netto)

Opcja 1 – Poznań

Hotel Rezydencja Solei (hotel 4-gwiazdkowy)

ul. Walecka 2, Jeżyce

61-461 Poznań

Nocleg

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Hotelu Rezydencja Solei, w którym odbędzie się też szkolenie. W hotelu znajdują się przestronne pokoje z bezpłatnym WiFi i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. W pokojach są łazienki z prysznicem, suszarka do włosów, sejf i telefon.

Wyżywienie

Śniadania, obiad i kolacje zostaną zapewnione w restauracji Hotelu Rezydencja Solei.

Ceny

Cena za osobę w pokoju 1-osobowym: 220 zł (netto)

Cena za osobę w pokoju 2-osobowym: 175 zł (netto)

Opcja 2 – Poznań

brak noclegu

Nocleg

bez noclegu

Wyżywienie

Wyżywienie obejmuje obiad, który zostanie podany w hotelu 4-gwiazdkowym Hotel Rezydencja Solei. W tym samym miejscu zostanie też zorganizowane szkolenie. Obiekt specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej.

Ceny

Cena wyżywienia (doba): 35 zł (netto)