System LiDAR na platformach bezzałogowych

Weź udział w szkoleniu na temat wykorzystania lotniczego systemu LiDAR, w trakcie którego poznasz możliwości pozyskania danych 3D ze skanerów laserowych zainstalowanych na bezzałogowych statkach powietrznych.

Poziom:

Średnio zaawansowany

Czas trwania:

1 dzień

Koszt szkolenia (netto):

1 500.00 zł

Instruktorzy:

Kamil Tomiak

System LiDAR na platformach bezzałogowych

Szkolenie jest przeznaczone dla osób oraz firm, które chcą poznać możliwości zaawansowa-nego systemu skanowania LiDAR (Light Detection and Ranging) w celu pozyskania wysokiej jakości danych przestrzennych 3D. Dane te mają zastosowania w różnych dziedzinach gospodarki oraz usług między innymi w geodezji, architekturze, górnictwie, geologii, archeologii, leśnictwie, pomiarach inżynieryjnych oraz topograficznych. Szkolenie składa się z części teoretycznej poświęconej omówieniu technologii skanowania laserowego, budowie i działaniu skanerów lotniczych oraz urządzeń naziemnych, a także części warsztatowej, w trakcie której uczestnicy szkolenia realizują pełny proces analizy danych uzyskanych z nalotów lotniczych. Program zajęć obejmuje metody pracy z chmurami punktów wygenerowanych w oparciu o materiał pozyskany przez różne urządzenia skanujące.

Aby wziąć udział w szkoleniu, uczestnik musi posiadać komputer średniej klasy zalogowany w sieci (IP) z możliwością nawiązania połączenia umożliwiającego pracę zdalną. Firma NaviGate na czas trwania zajęć zapewnia wysokowydajne komputery wraz z oprogramowaniem specjalistycznym. Po uzyskaniu kodów autoryzacyjnych uczestnik szkolenia łączy się zdalnie z komputerem w laboratorium analitycznym firmy NaviGate.

Firma NaviGate Sp. z o.o. jest ośrodkiem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzaniu szkoleń specjalistycznych z fotogrametrii, teledetekcji, GIS, technologii GNSS, geodezji, a w ostatnim czasie również z technik skanowania laserowego i analizy chmury punktów. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem i złotym partnerem "Gold partner" DJI Enterprise , w którego ofercie znajdziemy skaner Zenmuse L1. Nasza oferta z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów zainteresowanych wykorzystaniem technologii LiDAR w wielu branżach inżynieryjnych. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo pewność, że zostaną doskonale przygotowani przez kadrę instruktorów do realizacji złożonych oraz wielowarstwowych projektów.

dji enterprise

Ćwiczenia projektowe z wykorzystaniem danych 3D pozyskanych z LiDAR

Szkolenie prowadzone jest w formie zdalnej z użyciem platformy wideokonferencyjnej „Zoom" i obejmuje wykład oraz ćwiczenia projektowe z wykorzystaniem danych 3D pozyskanych z różnych urządzeń skanujących typu LiDAR. Dane źródłowe pochodzą z nalotów wykonanych między innymi nad miastami (powierzchniowe), terenami wiejskimi, drogami publicznymi, trakcjami kolejowymi, liniami energetycznymi (wydłużona infrastruktura), obiektami kubaturowymi, składowiskami kruszyw oraz terenami leśnymi.

Każdy uczestnik kursu ma zapewnioną zdalną pomoc wykwalifikowanego instruktora. W przyswajaniu wiedzy teoretycznej pomaga skrypt w formie papierowej, który dostarczamy za pośrednictwem poczty. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje certyfikat.

Sylwetka absolwenta szkolenia "System LiDAR na platformach bezzałogowych"

 • zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności planowania misji bezzałogowych UAV z systemem LiDAR
 • nabycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do przetworzenia danych LiDAR
 • nabycie umiejętności pracy z chmurą punktów oraz analizy danych 3D
 • nabycie umiejętności tworzenia oraz analizy modelu terenu (NMT, NMPT)
 • umiejętność integracji danych z systemu LiDAR z danymi z sensorów optycznych.

Szczegółowy program

Co zawiera cena?

 • 1 dzień szkolenia (w trybie zdalnym)
 • skrypt / podręcznik ćwiczeń w formie papierowej
 • dostęp zdalny do wysokowydajnych komputerów z specjalistycznym oprogramowaniem analitycznym
 • pomoc wykwalifikowanego instruktora
 • przykładowe dane do ćwiczeń
 • certyfikat ukończenia szkolenia.

Zapisz się

26-01-2022 -
26-01-2022

Szkolenie online
23-02-2022 -
23-02-2022

Szkolenie online
23-03-2022 -
23-03-2022

Szkolenie online

Chcesz wziąć udział w innym terminie niż powyżej?
Wypełnij formularz

Klauzula informacyjna:

Rozwiń

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: szkolenia@navigate.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas nieoznaczony, bądź do momentu odwołania zgody. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Formularz zapisu na szkolenie

Dane

Przedmiot zamówienia:

Przedmiot zamówienia: System LiDAR na platformach bezzałogowych

Termin/miasto: Termin szkolenia

Kod rabatowy: 

Organizator:

NaviGate Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8A
30-415 Kraków
NIP: 679-310-91-71
Numer KRS: 0000547284

szkolenia@navigate.pl
tel. 12 200-22-28 wew. 109

Informacje o uczestniku:

Informacje o instytucji/firmie:

Koszt

Koszt:

Ogólne: teoretyczne i praktyczne, materiały szkoleniowe

Podany numer zostanie zweryfikowany przez Dział Szkoleń NaviGate po wysłaniu formularza

Wzór Oświadczenie dla celów ustalenia prawidłowej stawki podatku VAT

Pobierz
Cena netto VAT Cena brutto
1500 zł 23 %  zł
Koszty socjalne

Koszty socjalne:

Opcjonalnie wybierz 1 opcję (wszystkie ceny są cenami NETTO):

*Organizator rezerwuje pokój 2-os. dla kursantów tej samej płci. W przypadku gdy nie będzie wystarczającej liczby kursantów, Uczestnik zgadza się, że jego rezerwacja zostanie zmieniona na pokój 1-osobowy w tej samej opcji, o czym zostanie wcześniej poinformowany.

Wybierz termin noclegu:

Kliknij w pole poniżej aby wybrać daty:

Ilość nocy:

Cena netto VAT Cena brutto
0 zł 23 %  zł

Opis kosztów socjalnych:

Wyżywienie:

 • śniadania - w zależności od wyboru noclegu, śniadanie zapewnione w Hotelu, w którym zapewnione jest zakwaterowanie lub restauracji znajdującej się w tym samym budynku co miejsce szkolenia
 • obiad - obiady zapewnione w restauracji znajdującej się w tym samym budynku co miejsce szkolenia
 • kolacja - kolacje organizowane są po szkoleniu w centrum miasta, w którym odbywa się szkolenie.

W przypadku braku możliwości zapewnienia noclegu w danej opcji oraz terminie, Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu z Uczestnikiem w celu uzgodnienia formy zakwaterowania.

Podsumowanie

Podsumowanie:

Przedmiot zamówienia: System LiDAR na platformach bezzałogowych

Termin/miesjce: Termin!

Wybrany termin noclegu: Nie zarezerwowano

Wyżywienie: Brak

Przedmiot zamówienia Cena netto VAT Cena brutto
System LiDAR na platformach bezzałogowych 1500 zł 23%  zł

Suma (koszt całkowity):

 (Netto)  (Brutto)

* zgoda obowiązkowa

Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla uczestników szkoleń organizowanych przez Administratora danych:

Rozwiń

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma Navigate Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowickiej 8a, 30-415 Kraków.
2. Kontakt z Administratorem danych jest przez e-mail: sklep@navigate.pl
3. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb Szkolenia.
4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą przez okres realizacji usługi Szkolenia, przez czas nieoznaczony, bądź do momentu odwołania zgody.*
5. Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
6. Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieudzielnie zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w Szkoleniu.
9. Pana/Pani dane nie będą przekazywane innym podmiotom.
10. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Uczestnik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia oraz fakturę na podany adres e-mail: