Zastosowanie dronów w inspekcji IT

Stosuj drony w pozyskiwaniu danych przestrzennych oraz inspekcji i inwentaryzacji urządzeń nadawczo-odbiorczych. Szkolenie otworzy przed Tobą nowy rozdział w branży telekomunikacyjnej.

Zapytaj o najbliższy termin szkolenia

Poziom:

Średnio zaawansowany

Czas trwania:

3 dni

Koszt szkolenia (netto):

2 800.00 zł

Instruktorzy:

Grzegorz Durło

Drony w inspekcji infrastruktury telekomunikacyjnej

Postęp związany z rozwojem technologii bezzałogowych statków powietrznych (dronów) jaki nastąpił w ciągu kilku ostatnich lat sprawił, że kolejne sektory gospodarki oraz branże specjalistyczne sięgają po najnowsze rozwiązania techniczne zwiększające możliwości nadzoru oraz inspekcji systemów teletechnicznych. Jednym z takich obszarów jest telekomunikacja.

Zastosowanie dronów stwarza zupełnie nowe możliwości pozyskiwania danych przestrzennych oraz inspekcji i inwentaryzacji urządzeń nadawczo-odbiorczych, otwierając nowy rozdział w branży telekomunikacyjnej. Spojrzenie na elementy konstrukcyjne oraz obiekty techniczne z lotu ptaka diametralnie zmienia świadomość sytuacyjną inspektora i otwiera nowe możliwości raportowania i dokumentowania infrastruktury. Pozwala także na bezinwazyjną i skuteczną diagnostykę zakłóceń w pracy urządzeń, dzięki zastosowaniu sensorów optoelektronicznych. Ponadto, zastosowanie nowych technologii bezzałogowych znacznie przyspiesza prace serwisowe i redukuje koszty obsługi urządzeń.

Stosuj bezzałogowe statki powietrzne w inwentaryzacji obiektów

Szkolenie „Zastosowanie dronów w inspekcji infrastruktury telekomunikacyjnej” ma na celu przekazanie kursantowi informacji o możliwości zastosowania bezzałogowych statków powietrznych w inwentaryzacji obiektów N/O, inspekcji urządzeń, tworzenia szczegółowych raportów technicznych, wykorzystania produktów fotogrametrycznych w wyznaczaniu nowych lokalizacji stacji bazowych i ustalania widoczności masztów telekomunikacyjnych. Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatowej. Szczególny nacisk kładziony jest na zajęcia praktyczne i zdobycie przez kursanta wiedzy i umiejętności niezbędnej do wykorzystania dronów w jego codziennej pracy.

Sylwetka absolwenta szkolenia "Zastosowanie dronów w inspekcji IT"

 • nabycie wiedzy na temat możliwości wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych w inspekcji oraz inwentaryzacji obiektów infrastruktury telekomunikacyjnej,
 • nabycie podstawowych umiejętności planowania i realizacji misji w środowisku silnie zakłócającym pracę elektroniki pokładowej platform bezzałogowych,
 • przetworzenia danych pozyskanych przy pomocy BSP w tym m.in. generowania raportów ilościowych i jakościowych na temat obiektów infrastruktury telekomunikacyjnej,
 • zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu przetwarzania i edycji pozyskanych danych w Systemach Informacji Geograficznej (GIS).

Szczegółowy program

Co zawiera cena?

 • 3 dni szkolenia w formie warsztatowej
 • podręcznik – niezbędnik kursanta – w formie książki A5
 • materiały szkoleniowe (zeszyt, długopis)
 • catering (przekąski, napoje, herbata, kawa) w trakcie trwania szkolenia
 • certyfikat ukończenia szkolenia.

Zapytaj o najbliższy termin

Klauzula informacyjna:

Rozwiń

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: szkolenia@navigate.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas nieoznaczony, bądź do momentu odwołania zgody. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Formularz zapisu na szkolenie

Dane

Przedmiot zamówienia:

Przedmiot zamówienia: Zastosowanie dronów w inspekcji IT

Termin/miasto: Termin szkolenia

Kod rabatowy: 

Organizator:

NaviGate Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8A
30-415 Kraków
NIP: 679-310-91-71
Numer KRS: 0000547284

szkolenia@navigate.pl
tel. 12 200-22-28 wew. 109

Informacje o uczestniku:

Informacje o instytucji/firmie:

Koszt

Koszt:

Ogólne: teoretyczne i praktyczne, materiały szkoleniowe

Podany numer zostanie zweryfikowany przez Dział Szkoleń NaviGate po wysłaniu formularza

Wzór Oświadczenie dla celów ustalenia prawidłowej stawki podatku VAT

Pobierz
Cena netto VAT Cena brutto
2800 zł 23 %  zł
Koszty socjalne

Koszty socjalne:

Opcjonalnie wybierz 1 opcję (wszystkie ceny są cenami NETTO):

*Organizator rezerwuje pokój 2-os. dla kursantów tej samej płci. W przypadku gdy nie będzie wystarczającej liczby kursantów, Uczestnik zgadza się, że jego rezerwacja zostanie zmieniona na pokój 1-osobowy w tej samej opcji, o czym zostanie wcześniej poinformowany.

Wybierz termin noclegu:

Kliknij w pole poniżej aby wybrać daty:

Ilość nocy:

Cena netto VAT Cena brutto
0 zł 23 %  zł

Opis kosztów socjalnych:

Wyżywienie:

 • śniadania - w zależności od wyboru noclegu, śniadanie zapewnione w Hotelu, w którym zapewnione jest zakwaterowanie lub restauracji znajdującej się w tym samym budynku co miejsce szkolenia
 • obiad - obiady zapewnione w restauracji znajdującej się w tym samym budynku co miejsce szkolenia
 • kolacja - kolacje organizowane są po szkoleniu w centrum miasta, w którym odbywa się szkolenie.

W przypadku braku możliwości zapewnienia noclegu w danej opcji oraz terminie, Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu z Uczestnikiem w celu uzgodnienia formy zakwaterowania.

Podsumowanie

Podsumowanie:

Przedmiot zamówienia: Zastosowanie dronów w inspekcji IT

Termin/miesjce: Termin!

Wybrany termin noclegu: Nie zarezerwowano

Wyżywienie: Brak

Przedmiot zamówienia Cena netto VAT Cena brutto
Zastosowanie dronów w inspekcji IT 2800 zł 23%  zł

Suma (koszt całkowity):

 (Netto)  (Brutto)

* zgoda obowiązkowa

Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla uczestników szkoleń organizowanych przez Administratora danych:

Rozwiń

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma Navigate Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowickiej 8a, 30-415 Kraków.
2. Kontakt z Administratorem danych jest przez e-mail: sklep@navigate.pl
3. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb Szkolenia.
4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą przez okres realizacji usługi Szkolenia, przez czas nieoznaczony, bądź do momentu odwołania zgody.*
5. Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
6. Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieudzielnie zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w Szkoleniu.
9. Pana/Pani dane nie będą przekazywane innym podmiotom.
10. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Uczestnik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia oraz fakturę na podany adres e-mail: