A3

Przygotuj się do samodzielnej obsługi naziemnej drona w celach rekreacyjnych, sportowych oraz komercyjnych w zasięgu wzroku w kategorii A3.

Zapytaj o najbliższy termin szkolenia

Poziom:

Średnio zaawansowany

Czas trwania:

1 dzień

Koszt szkolenia (netto):

800.00 zł

Instruktorzy:

Wojciech Bochniak

Uzyskaj kwalifikacje w podkategorii A3

Certyfikat Kompetencji Pilota systemu bezzałogowego statku powietrznego (SBSP) wydawany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego jest ważny na terenie całej Unii Europejskiej. Zgodnie z obowiązującym prawem jest to dokument wymagany wobec osób oraz firm wykonujących loty bezzałogowymi statkami powietrznymi typu (MR) lub (A) w celach rekreacyjnych, sportowych a także komercyjnych. Podczas lotu dron jest utrzymywany w odległości nie większej niż 120 metrów od najbliższego punktu powierzchni ziemi w odległości nie mniejszej niż 30 metrów od ludzi.

Szkolenie składa się tylko z części praktycznej i prowadzone jest zgodnie z wymaganiami Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC). W Ośrodku Szkoleniowym NaviGate przygotowujemy kursantów do egzaminu teoretycznego do podkategorii A2.

W związku z obecną sytuacją w Polsce, na czas szkolenia organizator zapewnia uczestnikom maseczki ochronne, jednorazowe rękawiczki i środki dezynfekcyjne.

Szkolenia prowadzimy na dronach marki DJI Enterprise, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce, a także jako jedna z kilku firm w Europie posiadamy status złotego partnera "Gold Partner" DJI Enterprise.

dji enterprise

 

Szkolenie A3 na dronach marki DJI Enterprise i ATMOS

Szkolenie praktyczne do podkategorii A1-A3 odbywa się przy użyciu najnowszych statków latających DJI Matrice 200, Matrice 300 RTK oraz Matrice 600 Pro, a także na płatowcu Marlyn ATMOS. Po zakończeniu szkolenia, gdy kursant pozytywnie ukończy szkolenie praktyczne wydajemy zaświadczenie o spełnieniu wymagań zgodnie z wytycznymi Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Sylwetka absolwenta szkolenia "A3"

 • Przygotowanie do samodzielnej obsługi naziemnej bezzałogowego statku powietrznego używanego w celach rekreacyjnych, sportowych oraz komercyjnych w zasięgu wzroku
 • Wiedza praktyczna wymagana do uzyskania kwalifikacji w podkategorii A3
 • Wiedza i umiejętności niezbędne do bezpiecznego wykonywania operacji lotniczych w przestrzeni powietrznej kontrolowanej i niekontrolowanej

Szczegółowy program

Co zawiera cena?

 • 1 dzień szkolenia w terenie 6 godzin
 • dostęp do symulatora lotów DJI Flight Simulator
 • potwierdzenie ukończenia szkolenia praktycznego A3
 • wsparcie instruktora na czas szkolenia
 • dostęp do statków bezzałogowych w kategorii C3 i C4

Zapytaj o najbliższy termin

Klauzula informacyjna:

Rozwiń

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: szkolenia@navigate.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas nieoznaczony, bądź do momentu odwołania zgody. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Formularz zapisu na szkolenie

Dane

Przedmiot zamówienia:

Przedmiot zamówienia: A3

Termin/miasto: Termin szkolenia

Kod rabatowy: 

Organizator:

NaviGate Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8A
30-415 Kraków
NIP: 679-310-91-71
Numer KRS: 0000547284

szkolenia@navigate.pl
tel. 12 200-22-28 wew. 109

Informacje o uczestniku:

Informacje o instytucji/firmie:

Koszt

Koszt:

Ogólne: teoretyczne i praktyczne, materiały szkoleniowe

Podany numer zostanie zweryfikowany przez Dział Szkoleń NaviGate po wysłaniu formularza

Wzór Oświadczenie dla celów ustalenia prawidłowej stawki podatku VAT

Pobierz
Cena netto VAT Cena brutto
800 zł 23 %  zł
Koszty socjalne

Koszty socjalne:

Opcjonalnie wybierz 1 opcję (wszystkie ceny są cenami NETTO):

*Organizator rezerwuje pokój 2-os. dla kursantów tej samej płci. W przypadku gdy nie będzie wystarczającej liczby kursantów, Uczestnik zgadza się, że jego rezerwacja zostanie zmieniona na pokój 1-osobowy w tej samej opcji, o czym zostanie wcześniej poinformowany.

Wybierz termin noclegu:

Kliknij w pole poniżej aby wybrać daty:

Ilość nocy:

Cena netto VAT Cena brutto
0 zł 23 %  zł

Opis kosztów socjalnych:

Wyżywienie:

 • śniadania - w zależności od wyboru noclegu, śniadanie zapewnione w Hotelu, w którym zapewnione jest zakwaterowanie lub restauracji znajdującej się w tym samym budynku co miejsce szkolenia
 • obiad - obiady zapewnione w restauracji znajdującej się w tym samym budynku co miejsce szkolenia
 • kolacja - kolacje organizowane są po szkoleniu w centrum miasta, w którym odbywa się szkolenie.

W przypadku braku możliwości zapewnienia noclegu w danej opcji oraz terminie, Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu z Uczestnikiem w celu uzgodnienia formy zakwaterowania.

Podsumowanie

Podsumowanie:

Przedmiot zamówienia: A3

Termin/miesjce: Termin!

Wybrany termin noclegu: Nie zarezerwowano

Wyżywienie: Brak

Przedmiot zamówienia Cena netto VAT Cena brutto
A3 800 zł 23%  zł

Suma (koszt całkowity):

 (Netto)  (Brutto)

* zgoda obowiązkowa

Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla uczestników szkoleń organizowanych przez Administratora danych:

Rozwiń

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma Navigate Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowickiej 8a, 30-415 Kraków.
2. Kontakt z Administratorem danych jest przez e-mail: sklep@navigate.pl
3. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb Szkolenia.
4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą przez okres realizacji usługi Szkolenia, przez czas nieoznaczony, bądź do momentu odwołania zgody.*
5. Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
6. Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieudzielnie zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w Szkoleniu.
9. Pana/Pani dane nie będą przekazywane innym podmiotom.
10. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Uczestnik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia oraz fakturę na podany adres e-mail: